SEN – vysoušecí technika s.r.o.

Jsme firma se specializací a dlouholetými zkušenostmi v oboru odvlhčování a vysoušení, za použití těch nejmodernějších a nejúčinnějších technologií.  
Jsme výhradními zástupci a dodavateli odvlhčovacího zařízení předních světových společností, kterými jsou německá společnost AERIAL / Kondenzační a adsorpční odvlhčovače a dánská společnost COTES / Adsorpční odvlhčovače, experti v oboru řízení vlhkosti. V Čechách působíme již od roku 2000. 

Vodojem - čerpací stanice

Vodojem - čerpací stanice Vodojem Vodojem Vodojem Vodojem Vodojem Zimní stadion

Nabízíme komplexní služby počínaje odborným poradenstvím a konzultacemi, připravíme pro Vás projektovou dokumentaci, prodáváme odvlhčovací a filtrační techniku a naše služby zahrnují i dodávku, montáž a po-prodejní servis odvlhčovacího zařízení. Další součástí naší nabídky je pronájem odvlhčovací techniky, odvlhčování nových budov a budov po povodních a haváriích vody - zabýváme se likvidací všech záplavových i zátopových škod.
Jelikož efektivní odvlhčování prodlužuje životnost staveb, zlepšuje vnitřní klima, poskytuje ideální prostředí jak pro lidi, tak pro strojní zařízení i materiály, můžete se s našimi odvlhčovači setkat téměř všude: archivy, muzea, galerie, rekreační chalupy, zimní zahrady, kryté bazény, vlhké sklepy, sušárny, koupelny, šatny, sklady atd.

Našimi zákazníky jsou především majitelé či provozovatelé zimních stadionů, čistíren odpadních vod a čerpacích stanic, vodáren, vodojemů, úpraven vody a vodních elektráren, mrazíren a chladírenských zařízení. Dále mezi ně patří instituce, jako jsou městské úřady, pojišťovny nebo projekční kanceláře.

Naše odvlhčovací zařízení jsou jednoduše přizpůsobitelná jakékoli potřebě při boji s vlhkem.

Nabízíme „ Know-how" výkonné a bezporuchové adsorpční i kondenzační zařízení ke koupi i pronájmu.

PORADENSTVÍ, DODÁVKA, MONTÁŽ A SERVIS - vše z jedné ruky !

Našim cílem je VYŘEŠIT veškeré vaše problémy s vlhkostí a PORADIT, jaký způsob odvlhčování nebo vysoušení je pro váš případ nejefektivnější, nejekonomičtější a nejspolehlivější.
Záleží nám na naší pověsti dobrého a spolehlivého obchodního partnera a pokud i vy máte zájem stát se našim zákazníkem, uděláme vše pro vaši spokojenost.