Odvlhčování vzduchu vlhkých objektů

Nová kvalita pro Vaše soukromí

Vliv okolních podmínek na kvalitu životního prostředí a zdraví člověka dnes nutně vyžaduje systematické vylepšování mikroklimatických podmínek. To je zvláště důležité pro Vaše osobní soukromí.

kondenzační odvlhčovač AD 430

  • Zlepšete své životní podmínky - Regulace teploty a vlhkosti vzduchu je rozhodující pro dobrý osobní pocit a Vaše zdraví v práci i v soukromí.
  • Získejte nové pracovní a obytné prostory - Vlhké sklepy a jiné nevyužité místnosti lze použitím odvlhčovače přeměnit na pracovní, odpočinkové a jinak využitelné místnosti (dílny, posilovny atd.)
  • Zabraňte škodám na Vašem majetku - Odvlhčovače firmy SEN ochrání Váš nábytek a ostatní zařízení bytu nebo pracoviště, sbírky, archivy před znehodnocením vlhkostí.
  • Bazénový odvlhčovač DH 10
  • Zlepšete své pracovní prostředí - Odvlhčovače vytvoří příjemné prostředí a odstraní problémy s vlhkostí v laboratořích, šatnách, umývárnách a dalších prostrách se zvýšenou vlhkostí.
  • Zvyšte svůj standart bydlení - S odvlhčovačem SEN můžete zapomenout na opocená okna v zimní zahradě nebo bazénu - vlhké ručníky nebo předložky v koupelně, nepříjemné prostředí v dílně.
  • Dopřejte si komfort ve volném čase a na dovolené - Ve Vaší prázdninové chatě, karavanu, člunu a při mnoha dalších příležitostech Vám odvlhčovač zaručí příjemné prostředí.

Snadná cesta k životnmu standardu

Použitím odvlhčovačů firmy SEN lze nejen zabránit znehodnocení inventáře a zařízení staveb a přímým škodám na stavebních konstrukcích, ale zároveň zajistit výrazně zdravější mikroklima zničením veškerých mikroorganismů. Provedení odvlhčovačů umožňuje jejich umístění prakticky v každém prostředí (na podlahu, na zeĎ, do prostoru). V provozu je tichý a hodí se proto i do obytných nebo kancelářských místností a dokonce i do odpočinkových zón.

Odvlhčení s úsporou energie

Odvlhčovače SEN jsou mimořádně úsporné, pracují na principu tepelnéo čerpadla se zpětným získáváním tepla. To znamená, že při kondenzaci využívá dodatečné volné energie a získané teplo je možné využít k vytápění místností.

kondenzační odvlhčovač AD 110

Vzduchový filtr chrání před nemocemi

Filtrací nasávaného vzduchu v zabudovaném filtru se z rostoru odstraňuje prach a ostatní nečistoty, což přispívá k zdravému prostředí a snížení rizika nemocí a alergií.

Bezproblémová obsluha

Vzduchový filtr se jednoduše vypere nebo vyčistí . Zásobník vody lze po naplnění pohodlně vyjmout ze zadní stěny. Kondenzát je ale také možno odvádět hadičkou do vhodného odpadu. Funkce odvlhčovače je automatická na základě hodnot nastavených na hydrostatu.

Provozní stavy jsou signalizovány na ovládacím panelu. Celý přístroj lze pohodlně přemisťovat, buď na čtyřech otočných kolečkách, nebo ručně přenést. I v přepravním obalu je transport bez problémů díky rozměrům a nízké váze

Kde již fungují naše odvlhčovače?

Odvlhčovače vzduchu jsou jednoduše přizpůsobitelné jakékoliv potřebě při boji s vlhkem. Praxí jsme si potvrdili, že vysoušeče vlhkosti je možné instalovat prakticky všude, můžete se přesvědčit - viz reference:

sklady galerie sušárny
kryté bazény vinné sklepy chalupy
archivy byty koupelny
muzea vlhké sklepy šatny a další